Americké Hody S Tomem Kerridgem

Několik nejslavnějších jídel světové gastronomie bychom neznali, nebýt Spojených států amerických.

Několik nejslavnějších jídel světové gastronomie bychom neznali, nebýt Spojených států amerických. Ale jaká americká kulinářská kreace nás napadne, když ponecháme stranou popcorn, hamburgery a hot dog?
V našem desetidílném seriálu projíždí mistr kuchař Tom Kerridge od oceánu k oceánu celým územím USA, aby odhalil nejpřísněji střežená tajemství americké gastronomie. V pořadu, v němž přijdou ke slovu chutné vermontské palačinky s javorovým sirupem, stejně jako tucsonské masové taco, prožívá Tom vzrušující kulinářská dobrodružství a zároveň objevuje nejlepší recepty a chuti Spojených států.
S pomocí místních kuchařů, ať už profesionálů, nebo těch, co excelují jen doma v kuchyni, má Tom v každé epizodě možnost ochutnat jídla jedna báseň. Někdy mu asistují rutinovaní mistři vařící street food. Tom televizním divákům odvypráví i jejich poutavé osobní příběhy. V každém dílu svého pořadu se Tom nakonec vrací do svého kuchyňského studia, aby na základě nově nabytých poznatků a s využitím zkušeností získaných dvěma desetiletími práce v nejlepších britských kuchyních vytvořil pár velice dobrých jídel, o jejichž přípravu se můžeme pokusit i my doma.

zpět na seznam

Nastavení cookies