Rachel Khoo Baví Čokoláda

Nad tímto seriálem se vám budou sbíhat sliny v puse, protože Rachel Khoo se v něm vrhá do světa čokolády, a aby diváky potěšila opravdu originálními pochoutkami, nabírá inspiraci ve všech koutech světa.

Rachel, hvězdná gastroumělkyně vyškolená v pařížském Le Cordon Bleu, se setká s několika vynikajícími evropskými výrobci čokolády, seznámí se s úžasnou historií čokolády a odhalí pozitivní účinky, jaké má tato oblíbená sladkost na lidský život a zdraví.
Rachel se s námi v každé epizodě podělí o několik nepřekonatelných – sladkých nebo slaných – receptů ze své kuchyně. Uvidíme pár světoznámých tradičních trvalek, jako je fondán, truffle nebo mousse, a dozvíme se, jak se dá troškou čokolády ozvláštnit třeba taco nebo rajská omáčka. Ba dokonce i klasický steak & chips má svoji čokoládovou variantu.
V každém dílu tohoto seriálu se seznámíme s vynikajícími lidmi, kteří nám prozradí, jak je jejich vášeň pro čokoládu inspiruje k zavádění inovací do výrobního procesu. Putujte s námi od nejskromnějších cukrovinek k tomu nejrafinovanějšímu, co si dovedete představit, a ještě dál! Tento pořad je prostě stvořen k tomu, aby televizní diváky rozmazlil.

zpět na seznam